BAL KARNAWALOWY U "WIEWIÓREK"

W czwartek, 28 stycznia w naszym przedszkolu już od rana było wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Sale przystrojone balonami i serpentynami wyglądały bajecznie i kolorowo. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały pomysłowe stroje wielu postaci bajkowego świata. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, a uśmiechnie nie znikał z twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Wesołe pląsy w rytmie samby, walczyka, "Kaczuch" i innych przebojów, uatrakcyjniały liczne zabawy i konkursy z nagrodami. Wspólna zabawa dostarczyła nam wielu pozytywnych przeżyć i radości,a bajkowa atmosfera na długo pozostanie w naszej pamięci.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.