Listopad u Wiewiórek

Podczas listopadowych zajęć dowiedzieliśmy się wielu ciekawych rzeczy o zmianach zachodzących w przyrodzie późną jesienią. Odwzorowaliśmy deszczową pogodę, która w tym miesiącu niestety nas nie opuszczała. Interesujące były także rozmowy o mieście i przepisach ruchu drogowego, jakich należy bezwzględnie przestrzegać, aby być bezpiecznym podczas spacerów. Jeśli jednak zdarzy się nam zauważyć coś niepokojącego, znamy numery alarmowe do służb ratowniczych. Przyjemnie było nam rozmawiać o kulturze i spędzaniu czasu nie tylko w domu ale i poza nim, podziwiając magiczne spektakle teatralne, gdzie aktorzy w kostiumach i z pomocą rekwizytów wcielają się w przeróżne role. Wiemy już, jak powinniśmy się zachować podczas takiego przedstawienia na widowni, a także poza nią np. w szatni. Teatr to bardzo eleganckie miejsce.
Kolejne dni listopada upłynęły nam w bardzo miłej atmosferze, bowiem świętowaliśmy urodzinki aż czterech członków naszej grupy: Kubusia, Milenki, Oliwiera oraz Kadriye. To był wspaniały wspólnie spędzony czas.