Pasowanie na przedszkolaka

Dzień 18 listopada na zawsze pozostanie w pamięci wszystkim naszych maluszków, ponieważ tego dnia odbyła się uroczystość PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA. Wszystkie dzieci już od rana czekały na chwilę, kiedy to oficjalnie zostaną przyjęte do grona przedszkolaków Przedszkola nr 11. W obecności naszego honorowego gościa - Pani Dyrektor, zaprezentowaliśmy nasze ulubione piosenki oraz wierszyki. Następnie ślubowaliśmy, że każdego dnia będziemy uśmiechnięci, będziemy kochać nasze panie, a także dbać o naszą salę, wszystkie zabawki i zgodnie bawić się z innymi dziećmi. Po złożonej przysiędze, Pani Dyrektor przy pomocy czarodziejskiego ołówka pasowała wszystkie dzieci z grupy "Sarenek" na przedszkolaki Przedszkola nr 11. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, przypinki i rożki pełne słodkości.

Wszystkim naszym "Sarenkom" życzymy wielu przedszkolnych sukcesów oraz dni przepełnionych radością i dobrą zabawą.

Poniżej filmy z tej uroczystości. Otwierają się w nowym oknie.