Zasady przyprowadzani i odbierania dzieci

1. Dzieci przyprowadzane są przez rodziców/opiekunów najpóźniej do 8.30, a odbierane przez osoby upoważnione najwcześniej od godz.12.00.
    Od godz.8.45 do godz.12.00 przedszkole będzie zamknięte ze względów bezpieczeństwa.
  2. Dzieci przyprowadzane i odbierane są przez osoby zdrowe.
  3. Osobie przyprowadzającej/odbierającej dziecko nie wolno wejść na teren przedszkola; zobowiązana jest ona do zachowania wyznaczonej odległości (ok. 2 m) oraz zakrywania ust i nosa (przyłbica lub maseczka).
  4. Dziecko przed wejściem na teren placówki będzie miało wykonany pomiar temperatury.
  5. Osoba przyprowadzająca dziecko zobligowana jest do pozostania w wyznaczonym miejscu do momentu uzyskania informacji od pracownika placówki dotyczącej wyniku pomiaru temperatury dziecka. Jeżeli temperatura dziecka wyniesie powyżej 37,5ºC, dziecko nie będzie przyjęte do przedszkola.
  6. Dziecko będzie odbierane od rodzica/opiekuna przez wyznaczoną przez dyrektora osobę z personelu przedszkola, odpowiednio zabezpieczoną (przyłbica/maseczka, rękawiczki), a po przebraniu w szatni przeprowadzone do punktu dezynfekcji rąk (mycia mydłem) i następnie do sali.
  7. Dziecko wchodzi na teren placówki bez zabezpieczenia twarzy.
  8. Obowiązuje całkowity zakaz przynoszenia do przedszkola przez dzieci rzeczy spoza terenu placówki.
  9. Odbiór dziecka z przedszkola przez osoby upoważnione będzie odbywał się również bez ich udziału na terenie placówki. Wyznaczony pracownik przedszkola, odpowiednio zabezpieczony, przyprowadzi dziecko ubrane wcześniej w szatni do miejsca wyjścia.
  10. Jeżeli w domu przebywa osoba w izolacji w warunkach domowych nie wolno przyprowadzać dziecka do przedszkola.