Grupa Zajączki

Wychowawcy - Bogusława Koba

Nasza grupa

To nasza grupa "Zajączków", jest nas 26 a większość z nas w tym roku rozpoczęła swoją przygodę z przedszkolem. Jesteśmy więc najmłodszymi dziećmi w przedszkolu. Co nas tu czeka ? Będziemy tu zawiązywać nasze pierwsze przyjaźnie, będziemy się uczyć i dobrze bawić.

• Andrzejki

30 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Andrzejki, wszyscy dobrze się bawiliśmy. Były wróżby, tańce i zabawa. Dowiedzieliśmy się co nas wkrótce czeka i poznaliśmy wróżby andrzejkowe.

W dniu 25 listopada obchodziliśmy w naszej grupie Dzień Pluszowego Misia.

• Urodzinki

Nasi kolejni Solenizanci

• 11 - Listopada

W związku z Świętem Niepodległości braliśmy udział w zajęciach o Polsce, a także wspólnie z wszystkimi dziećmi z naszego przedszkola śpiewaliśmy hymn ponieważ Ogólnopolskiej akcji „do hymnu”.

• Dzień zdrowego śniadania

8 listopada braliśmy udział w drugiej edycji Ogólnopolskiej Akcji Zdrowego Żywienia. W tym dniu samodzielnie przygotowywaliśmy sobie pyszne, zdrowe kanapki na śniadanie.

• Akcja Heaven Wina - Dzień Aniołów

W ostatnim tygodniu października braliśmy udział w akacji „Tydzień dobrych uczynków” organizowany przez nasze miasto z tej okazji zrobiliśmy także plakat

• Spotkanie z Strażą Miejską

14 października w ramach zajęć pt „Autochodzik” odwiedziła nas pani z Straży Miejskiej w Siemianowicach Śląskich, która uczyła nas jak bezpiecznie zachować się na ulicach naszego miasta.

• Prace Plastyczne

To nasze pierwsze prace plastyczne

• Dzień Przedszkolaka

20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Wszyscy wspaniale się bawiliśmy. Były konkursy, tańce, słodki poczęstunek i każdy otrzymał pamiątkowy medal.

• Sprzątanie świata

Jesteśmy najmłodsza grupą w przedszkolu, ale już braliśmy udział w akcji sprzątanie Świata. Dowiedzieliśmy się dlaczego i w jaki sposób można sprzątać świat.

• Urodzinki

Niektórzy z nas obchodzili już swoje urodzinki w przedszkolu. Były życzenia, wspólne "sto lat", a na koniec słodki poczęstunek

• Leżakowanie

Tak wygląda nasze leżakowanie po obiedzie.

• Nasze zabawy

Tak wyglądają nasze pierwsze dni w przedszkolu. Wszyscy fajnie się bawimy, ale czasami w niektórych oczach zakręci się łezka, bo jeszcze tęsknimy za rodzicami.