Dobra akcja Przedszkola nr 11 dla DPS

W okresie przedświątecznym odbyła się w Przedszkolu nr 11 akcja dobroczynna, do której zostali zaproszeni wszyscy Rodzice wraz z dziećmi, bliscy i przyjaciele. Akcja polegała na zebraniu potrzebnych przedmiotów dla mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Siemianowicach Śląskich prowadzonego przez Zgromadzenie Sióstr św. Karola Boromeusza. Inicjatywę wsparło wiele osób, przez co udało się zgromadzić wiele kosmetyków, słodyczy, kawy, herbaty oraz przedmiotów przeznaczonych dla starszych osób (pampersy dla dorosłych, balkonik rehabilitacyjny, kule ortopedyczne, aparat do mierzenia poziomu cukru we krwi, podkłady higieniczne itp). Wszystkim Rodzicom, pracownikom Przedszkola oraz przyjaciołom, którzy pomogli w przygotowaniu świątecznej paczki dla Seniorów serdecznie dziękujemy!