Ogólnopolski Konkurs Logopedyczny „Kojarz Kolaż”

„Kojarz Kolaż” taki tytuł nosił tegoroczny Ogólnopolski Konkurs Logopedyczny, który zorganizowały logopedki z naszego Zespołu Szkół w Krasnobrodzie.
Konkurs został zorganizowany z okazji obchodów Europejskiego Dnia Logopedy (6 marca). Celem jego było utrwalanie zdobytych umiejętności logopedycznych ubranych w technikę plastyczną – kolaż.Do konkursu przystąpili uczniowie szkół i przedszkoli z województw: lubelskiego, śląskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego i podlaskiego. Nagrodzono 21 prac.

I miejsce w kategorii “przedszkole” Paulina Fuss z Przedszkola nr 11 w Siemianowicach Śląskich (woj. śląskie) – Paulinę przygotowała Pani mgr Agata Sygut

I miejsce w kategorii „przedszkole” Beata Wierzbicka z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie
II miejsce w kategorii „przedszkole” Aleksandra Jarszak z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie
II miejsce w kategorii “przedszkole” Nina Gradziuk z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie
II miejsce w kategorii „przedszkole” Burdzy Mateusz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łabuniach
III miejsce w kategorii „przedszkole” Miłosz Brenkacz z Zespołu Szkół w Krasnobrodzie
III miejsce w kategorii „przedszkole” Aleksandra Maćkowiak ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Prochowicach (woj. dolnośląskie)

Ogromne gratulacje dla laureatów oraz pozostałych uczestników konkursu. To była niesamowita przyjemność oglądać prace kreatywnych dzieciaczków w wieku 6 – 11 lat. Zapraszamy w przyszłym roku … Bardzo serdecznie dziękujemy sponsorom nagród: Starostwo Powiatowe w Zamościu oraz PitStop s.c. w Zamościu.

Kojarz kolaż 2022/2023

Kojarz kolaż 2022/2023