Nauka zdalna

Dyrektor Przedszkola nr 11 informuje, że w okresie od 29.03.2021 do 11.04.2021r. odbywać się będzie nauka zdalna.

Proszę o kontakt z wychowawcami grup lub specjalistami przez @ lub telefoniczny z przedszkolem. Maile podane są w zakładce - kontakt.

Informuję także, że rodzicom w okresie czasowego zamknięcia przedszkola przysługuje zasiłek opiekuńczy z ZUS-u. (...) Opieka nad dziećmi do lat 8 Rodzicom dzieci do lat 8 przysługuje dodatkowy zasiłek opiekuńczy, jeżeli rodzic sprawuje osobistą opiekę nad dzieckiem w przypadku: zamknięcia z powodu COVID-19 żłobka, klubu dziecięcego, przedszkola, szkoły lub innej placówki, do której uczęszcza dziecko, otwarcia tych placówek, gdy nie mogą one zapewnić opieki z powodu ich ograniczonego funkcjonowania w czasie trwania epidemii COVID-19 albo braku możliwości sprawowania opieki przez nianię (link do strony zewnętrznej) lub braku możliwości sprawowania opieki przez dziennego opiekuna (link do strony zewnętrznej) z powodu COVID-19. (...)

Rodzice, którzy  zatrudnieni są  w podmiotach wykonujących działalność leczniczą oraz  realizujących zadania publiczne w związku z koniecznością zahamowania pandemii w Polsce, w sytuacji zapewnienia dzieciom opieki proszeni są o kontakt telefoniczny z dyrektorem, celem ustalenia sposobu złożenia wniosku do dyrektora przedszkola.